LEONBERGER

Jsme členy Leonberger klubuBABOO GRACE
Leon Bohemia

leonberger, fenka
* 1. 12. 2007
ČLP/L/4097
65 cm, 48 kg
HD - A, zde
LPN1 - negativní (N/N) zde
LPN2 - N/N zde
Oči - bez nálezu


- Babunka je mazlivá hyperaktivní fenka s velmi přátelskou povahou. Je to neúnavný vodní živel. Nikdy se nenechá dlouho přemlouvat k lumpárnám, jež vymýšlí její nejmenší psí kamarádka Candy. Zúčastňuje se jich s velkou radostí, předvádí se a provází to osobitým hlasovým projevem. Strašně ráda se chová a mazlí. Miluje všechny kolem sebe, největší slabost má pro chlapy a paničku. Je dobračka od kosti, ale v případě nouze dokáže i zasáhnout. V současné době má všechno na povel a nedělá jí to žádný problém, naopak se cítí velmi důležitě. Z dětství si zachovala velký smysl pro humor. V noci Babča nejraději spí se mnou v posteli. Je to taková moje závislačka.


RODOKMEN

VÝSTAVY

GALERIE
Svod mladých
9.5.2009 - Konopáč, posudek zde


Bonitace
8.5.2010 - Konopáč, bonitační karta zde, zdeCIPÍSEK COUDY
Leon Bohemia

leonberger, pes
* 10.6.2009
ČLP/L/4367
75 cm, 70 kg
HD / A, zde
ED / 0-0, zde
LPN1 - negativní (N/N) zde
LPN2 - N/N zde
Oči - bez nálezu
Srdce - bez nálezu
Ramena - bez nálezu


- Coudy vážil přesně v 7 týdnech 9600 g. Pochází ze 6 štěňat a od narození byl největší z vrhu. Má neuvěřitelně klidnou povahu. Nevyhledává konflikty a snese se i s ostatními psy. Okolo žádné fenky neprojde, aniž by se nechoval jako jelen v říji. Mezi jeho oblíbené činnosti stále patří skákání do bazénu, stražení pastí v podobě děr na zahradě a ve žvanění by leckomu mohl konkurovat. Ovšem, co opravdu nemá rád je, když se na něj zvýší hlas, v tu chvíli je menší než mravenec. Coudík se chová dominantně a lakomě jen v případě papání. Dobré jídlo je jeho životní vášeň.


RODOKMEN

VÝSTAVY

GALERIE

POTOMCI
Svod mladých
8. 5. 2010 - Konopáč, posudek zde


Bonitace
11. 9. 2011 - Svojanov, bonitační karta zde, zde

Rebonitace
14. 9. 2014 - Ostružno, posudek zde
CANDY
May

Havanský psík bez PP, fenka
* 8. 5. 2008


- Candynka je nejmenší a nejhlučnější člen smečky. Malá rošťanda s odzbrojujícím pohledem je iniciátorem všech lumpáren. Má tvrdohlavou, ale přátelskou povahu. Se šibalskou rozkoší „uklízí“ vše, co najde na podlaze. Ze svých velkých kamarádů si udělala ochranku, takže když jí něco zajímá, neváhá a bez rozpaků to jde prozkoumat. Neustále se k někomu tiskne a tulí. Babunce se klidně podřídí, ale Coudíka před sebe nepustí, i kdyby jí to mělo stát život. Na Candynce se podepsala výživa pro obří plemena, váží uctyhodných 9 kg.


GALERIE

© fefi design 2009
www.cernohubova.com